روش دوم آموزش موسیقی

اجازه بدهید هنرجو بداند که مباحث نظری موسیقی ممکن است دشوار باشد اما قطعا خسته کننده نیست هنرجو باید بداند که تئوری موسیقی نیازمند تعهد  است و فقط به عنوان یک مطالعه نیست، بلکه فرآیند یادگیری موسیقی می باشد برای این کار بهتر است یک ساز موسیقی انتخاب کنید هنرجو با داشتن یک ساز بهتر می تواند مبانی نظری را درک کند و بازی کردن با ساز هم او را تشویق می کند و کلاس را جذاب میکند و هم کمک میکند هنرجو نظریه موسیقی را به طور کامل درک کندا انجام چنین کاری بدون یک ساز می تواند خسته کننده، بی ثمر و گاهی حتی بی معنی باشد.

تمرین عملی عموما باعث اثبات دلایلی می‌شود که شما از قبل برای هنرجو در آموزشگاه موسیقی روشن کرده بودید. یک ساز را انتخاب کنید که خیلی پیچیده نیست و به طور کلی قابل قبول و مفید است. پیانو یا گیتار از آنجایی که ابزار همه کاره هستند و طیف گسترده ای از صداها را تولید میکنند می توانند بهترین انتخاب برای این کار باشند، علاوه بر این، طرح از صفحه کلید (روی پیانو) و fretboard (بر روی گیتار) تجسم آکورد و میزان ها را هنگام تمرین بهتر می کند.

روش سوم آموزش موسیقی

یک کتاب جذاب برای آموزش مطالب تئوری موسیقی انتخاب کنید و اطمینان حاصل کنید که کتاب درباره سازی که شما آموزش میدهید می باشد داشتن همچنین راهنمایی به شما کمک میکند تا مطالبی را که در سر دارید برای آموزش موسیقی سازماندهی کنید.تصمیم بگیرید که در هر بار کلاس چه مقدار از مطالب را آموزش دهید . شما میتوانید آموزش را به دو قسمت تقسیم میکنید اول مطالب تئوری و دوم هر آنچه که آموزش داده اید را به صورت عملی بر روی ساز پیاده کنید. انجام این کار به این شیوه باعث می شود دانش آموزان شما درک قوی تر و عمیق تر از مبانی به دست آورند که به مطالعات کلی موسیقی کمک خواهد کرد.

روش چهارم آموزش موسیقی

اگر شما می خواهید به هنرجو فقط کار با یک آلت موسیقی را آموزش دهید و وقت کمتری برای آموزش مباحث نظری صرف کنید و بیشتر وقت بر روی جنبه عملی کار با همان آلت موسیقی را آموزش دهید پس فقط باید دانش آموزان را به اصول اولیه آموزش دهید. در این مورد، مطمئن شوید موضوع های مربوطه را انتخاب کرده اید.
آموزش موسیقی را با اصول گام و ریتم آغاز کنید سپس به آموزش میزان، زمان نشانه و غیره بپردازید. در این مرحله لازم نیست که بحث‌های پیچیده‌ای مثل وزن‌ و مد‌ را آموزش دهید. تاجایی که می‌توانید آموزش موسیقی را با بحث‌های سبک و آسان شروع کنید. آموزش عمیق‌تر زمانی حاصل می‌شود که هنرجو شخصا به یادگیری علاقه داشته باشد.

روش پنجم آموزش موسیقی

همیشه به دنبال روشی باشید که مطالب را جذابتر آموزش دهید از مثالهای جذاب استفاده کنید. سعی کنید نشان‌های دیرند را بسته‌های پرتقال فرض کنید، یا مقادیر زمانی را سربازانی فرض کنید که در یک دسته در حال رژه هستند. عنوان های خلاق هنرجوها را هوشیار و علاقمند خواهد کرد.

روش ششم آموزش موسیقی

از پریدن از یک موضوع به موضوع دیگر اجتناب کنید. اگر شما در حال شروع یک مبحث می باشید آن را به طور کامل آموش دهید و تمام کنید در مبحث آموز موسیقی مسائل نظری می‌تواند وسیع و گیج کننده باشد، حتی موضوعات متنوع به نحوی باهم مرتبط می باشند.
در عوض، هر دفعه به یک مبحث بپردازید. توضیح دهید که این مباحث چرا و چگونه با هم مرتبط هستند  و نمونه های زیادی را ارائه دهید.

منبع : Wikihow

چرا نوگاه بهترین آموزشگاه موسیقی می باشد؟

آموزشگاه نوگاه با ویژگی هایی مجزا از سایر آموزشگاه ها و اساتیدی مجرب آموزش تخصصی نوین و اصولی، آموزش به تمام سنین، دوره های ایده پردازی پیشرفته،مشاوره برای تمام سنین جهت استعدادیابی،برگذاری کلاس های پیشرفته و آموزش انواع سازهای موسیقی ایرانی و کلاسیک را برای علاقه مندان در نظر دارد.آموزشگاه نوگاه همچنین کنسرت هایی در ایران برگذار می کند که هنرجویان می توانند از آن ها بهره ببرند. کلاس های صدا سازی و آهنگ سازی و کلاس هایی در سبک های مختلف موسیقی برای هنرجویان علاقه مند دربرنامه های آموزشگاه نوگاه گنجانده شده است.

دوره هایی جهت علاقه مندان به نوازندگی و آواز و فراگیری اصول اجرایی:

مجموعه کامل آواز در انواع سبک ها (سنتی راک پاپ و…) به همراه صدا سازی
مجموعه کلاس های مخصوص در سبک های مختلف
مجموعه کلاس های تنظیم و آهنگ سازی
و اجرای دوره های ایده پردازی و تصویر سازی برای اولین بار در آموزشگاه موسقی نوگاه به جهت توسعه خلاقیت برگزار میشود
تفکیک سازی گروه های سنی مختلف
و برگزاری دوره های پیشرفته و منحصر به فرد و جدید موسیقی با کادری معتبر و برجسته
برگزاری گروه ارکستری و ساز های جهانی و ایرونی

و از مزایا و امتیازات این آموزشگاه موسیقی میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

نسبت قیمت به کیفیت
دارای اعتبار جهانی
صدور گواهی و مدرک معتبر در پایان دوره های آموزشی
اعزام هنرآموزان منتخب به معتبرترین کالج ها و مراکز جهان
دارای آکادمی آهنگ سازی برای علاقه مندان به ساخت موزیک
و در کنار آموزش تخصصی :
آموزشگاه موسیقی دارای گروه مشاوران موسیقی و دوره ها و پکیج های کامل آهنگ سازی تحت نظر برترین اساتید متخصص می باشد
این آموزشگاه به منظور آموزش منحصر به فرد و اکادمیک و ایجاد فضایی فوق متخصصانه و شناخت استعداد ها و کشف خلاقیت ها بنیان گذاری شده است

علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه یا کنسرواتوار میتوانند برای آمادگی ورود به دانشگاه با ما در تماس باشند. نوگاه بهترین آموزشگاه موسیقی در سهروردی